۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶
کد مطلب : ۴۸۲۲۴

آرامستان‌های شهرکرد تا اطلاع ثانوی تعطیل شد 

سیداکبر نوربخش رضائی، سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد گفت: با اعلام وضعیت قرمز و در پی بازگشت مجدد محدودیت‌های کرونایی، کلیه آرامستان‌های شهر شهرکرد(آرامستان بهشت رحمت، مهدیه، اشکفتک و چالشتر) براساس مصوبه ستاد کرونا استان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
آرامستان‌های شهرکرد تا اطلاع ثانوی تعطیل شد 
به گزارش جهانبین نیوز ؛ سیداکبر نوربخش رضائی، سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد  بیان کرد: با اعلام وضعیت قرمز و در پی بازگشت مجدد محدودیت‌های کرونایی، کلیه آرامستان‌های شهر شهرکرد(آرامستان بهشت رحمت، مهدیه، اشکفتک و چالشتر) براساس مصوبه ستاد کرونا استان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
 
 وی اظهارداشت: با توجه به اوج‌گیری موج پنجم شیوع ویروس کرونا، تشییع جنازه متوفیان کرونایی و عادی، تنها با حضور بستگان درجه‌ یک متوفی برگزار و از حضور سایر افراد جلوگیری خواهد شد.
 
سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد با اشاره به وضعیت قرمز شهرکرد افزود: همچنین برگزاری تمام مراسم‌های عزا و حتی زیارت اهل قبور در کلیه آرامستان‌های سطح شهر شهرکرد از فردا پنج‌شنبه 14 مرداد و تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شده است.
 
وی با بیان اینکه برای انجام آئین تشییع و تدفین، فقط بستگان درجه یک اموات اجازه حضور در آرامستان‌ بهشت رحمت را دارند، خاطرنشان کرد: برای هر متوفی، فقط بستگان درجه یک آن مجاز به حضور در آرامستان بهشت رحمت هستند و حضور افراد بیشتر ممنوع است.
 
نوربخش‌رضائی با تاکید بر اینکه تمام محدودیت‌های اعمال شده با هدف تأمین سلامت شهروندان اتخاذ شده است، ادامه داد: به دنبال بازگشت محدودیت‌های کرونایی، تمام مراسم ترحیم، سوم، چهلم و حتی زیارت اهل قبور در تمام آرامستان‌های سطح شهر ممنوع می‌باشد و با متخلفین از طریق مراجع قضایی برخورد قانونی قانونی به عمل می‌آید. 

 وی از شهروندان خواست از حضور بر سر مزار درگذشتگان خود و یا برگزاری هر گونه مراسم در محوطه آرامستان‌ها خودداری کنند.

انتهای پیام/۱۰۲۰ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

ساعت:

۰۸:۴۶:۵۴

5 Aug 2021