۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۴۵۴۹۵
مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اردل خبر داد؛

اهداي بيش از 2 ميليارد ريال کمک هاي نقدي به خانواده هاي کم درآمد اردل

مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اردل از جمع آوري 2 ميليارد و 300 ميليون ريال کمک هاي نقدي و غيرنقدي و توزيع در بين خانواده هاي کم درآمد خبر داد.
اهداي بيش از 2 ميليارد ريال کمک هاي نقدي به خانواده هاي کم درآمد اردل
نامدار قنبري مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص راه‌اندازي رزمايش همدلي و مساوات براي کمک به فقرا اشاره کرد و افزود: پيرو اين فرمايشات ارزشمند تمامي نهادهاي مربوطه پاي‌کار آمدند تا هرکس گوشه‌اي از کار را گرفته و براي کمک به نيازمندان در شرايط  کرونا فعاليت کند.

قنبري از جمع آوري 2 ميليارد و 300 ميليون ريال کمک هاي نقدي و غيرنقدي و توزيع در بين اقشار کم درآمد توسط مراکز نيکوکاري در سطح اين شهرستان خبر داد و افزود: از اوايل امسال تاکنون اين مبلغ جمع آوري و به صورت  خريد بسته هاي معيشتي و کمک هاي نقدي بين  خانواده هاي کم درآمد اهدا شد.

وي بيان کرد: قرار است براي خدمات دهي به دانش آموزان و دانشجويان نيازمند تا چند روز آينده يک مرکز تخصصي فرهنگي ديگر، جهت رسيدگي به امور تحصيلي دانش آموزان، دانشجويان، تربيتي و مشاوره‌اي به جمع مراکز نيکوکاري شهرستان اردل اضافه گردد.
 
انتهاي پيام/570ه
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹

ساعت:

۱۱:۲۳:۳۳

14 Sep 2020